Участници

SafeValue must use [property]=binding:  (see http://g.co/ng/security#xss)

Кое ни кара да посягаме на лекарите?

Участници

Виктор Ендрев

9 май 2020 12:43

Според мен най - големия проблем е ниската култура на голяма част от населението.

Петър Георгиев

8 фев 2020 15:35

Не бива да се посяга на никого, не само на лекарите. Това е ясно! Но какво правим с много от лекарите, които са се превърнали в печалбари и не спазват правата на пациента - не показват грижа, не искат да вникнат в проблема и гледат набързо да изпишат нещо и да ти вземат пари? Много специалисти преглеждат по гаражчета, по апартаментчета и тн. Там се дават едни 40-50 лева на ръка и край. Не е хуб... Вижте повече

д-р Иво Ватев

Обща медицина

24 юни 2019 19:53

На лекар не трябва да се посяга! Същото важи и за учителите, полицаите и като цяло всички хора! Опитите за саморазправа чрез бой трябва да се наказват сурово.
Сериозни наказания в НПК за хора, които посягат на лекар и заплашват лекар.
Човек който посяга на някого не е нищо друго освен един слаб човек.
Именно слабите хора си мислят, че чрез саморазправа ще постигнат нещо.
Друга прич...
Вижте повече

Пламен Парашкевов

24 юни 2019 22:04

Напротив! Милиционерите са си точно за бой,докторе! Те,не са полицаи,а са си точно милиционери. Имам ги,в близост до себе си,такива търтеи и не бих се задълбавал с подробности да ви отвратя,ако ви разкажа,защото тук не е такава темата и тази платформа си има строго определен профил. Просто изказвам мнението си,възоснова на вашия коментар. За съжаление и учителското съсловие е изключително корум... Вижте повече

Пламен Парашкевов

18 дек 2018 13:20

Какво е това множествено число НИ ??? На никакви лекари не съм посягал! Но,лично познавам един в ракова болница,който си го заслужава! Преди осем години ми вдигна кръвното и едва се удържах!????

Карина Сталева

Студент по медицина

2 окт 2018 15:19

За съжаление загубих майка си много рано ...изцяло по вина на лекарска небрежност. Това е моят най-голям стимул да се боря и да бъда добър лекар ! Въпросната лекарка заслужава много повече от удар,но........има Бог,нека той съди ! Както има всеотдайни и безкрайно отдадени лекари,така има и хора,които са объркали професията си. Болно ми е,адски ми е болно,че се налага да четем как има пребити... Вижте повече

Пламен Парашкевов

18 дек 2018 13:45

И не само,там! Във Военно-Медицинска Академия, V градска ( I работническа ) и хематологиите е същото! По две денонощия и половина не идва лекар да те види! А също - Исул и Св. Иван Рилски. Ако ги попиташ нещо,все едно,че си им изял обяда! Устата ще им се откачат,сигурно,ако ти отговорят.

г-жа Силвия Никифорова, дм

21 авг 2018 20:39

Нарушаване на Хипократовата клетва.Те не ценят човешкият живот а мислят само за "бумащината".Лъжат, не лекуват и убиват.Имам съвсем "пресен" случай в кардиологията.Дано никога не попадате там и същото бих казала за Св.Анна.Страшно е! Те са убийци и търговци !! 

Marian Ivanov

16 авг 2018 22:12

Нарушаването на Хипократовата клетва, на Десетте Божи заповеди + Некадърност

Ана Иванова Иванова

23 юли 2018 11:58

Ще ви разкажа какво се случи с моя син ,пък вие преценете : Лявата му половина на белия дроб беше колабирала / не знам дали това е медицинския термин - забравила съм вече / .Решихме ,че ще го закараме в добра клиника. Лекаря ,който го прие беше много агресивен. Караше се с нас без причина. Прие го .Беше опериран от същия агресивен доктор . Както и да е всичко мина и тъкмо се канехме да си тръгв... Вижте повече

CredoWeb

13 дек 2017 11:18

Комплексни мерки за превенция на посегателствата над медици разработи УМБАЛ „Свети Георги“. Предприетите действия са в съответствие със заповедта на главния прокурор Сотир Цацаров за създаване на организация и взаимодействие между прокурорите и центровете за спешна медицинска помощ в цялата страна, техните подразделения и лечебните заведения за болнична помощ, в които действат спешни приемни о... Вижте повече

Албена Хюбнер

8 ное 2017 16:21

Срещу агресията трябва да се борим с всички средства. Графа създаде видео сингъла „Надежда“специално за кампанията на БЛС „Да спасяваш е призвание, не заслужава наказание. #ПребориГнева”. 

Необходимо е всяка една единица от обществото ясно да заяви своята гражданска и човешка позиция - ясно и категорично!