СОЛПАДЕИН СОЛИБЪЛ
25%
Онлайн промоция
Грип, простуда и кашлица Болкоуспокояващи

СОЛПАДЕИН СОЛИБЪЛ

9.9 лева
13.2 лева

СОЛПАДЕИН СОЛИБЪЛ / SOLPADEIN SOLUBLE ефервесцентни таблетки

СОЛПАДЕИН се препоръчва за бързо облекчаване на слаба до средно изразена болка (ревматична болка, главоболие, мигрена, невралгия, зъбобол, възпалено гърло, болка при синуит и стоматологични интервенции, например екстракция на зъб, менструални и мускулни болки), за повлияване на високата температура и другите симптоми при простуда и грип.

Всяка таблетка съдържа: парацетамол 500 mg; кодеин фосфат 8 mg; кофеин 30 mg.

Таблетката съдържа също така натриев бикарбонат, сорбитол (Е420), натриев захарин, натриев лаурил сулфат, лимонена киселина, натриев карбонат, поливидон, течен силикон и пречистена вода.

СОЛПАДЕИН СОЛИБЪЛ еф.тбл.х24 се предлага във vitania.bg на цена от 9,90 лв. Може да бъде закупен и офлайн (цената е различна от тази в сайта) от Димитровград - КауфландСофия - ДКЦ 6София - Люлин, КауфландСофия - Метростанция Жолио КюриСофия - Студентски град. Както всички други продукти от Против болка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино. 

 

Коментари