Парацетамол Софарма - таблетки 500мг х 20
0%
Болкоуспокояващи Грип, простуда и кашлица

Парацетамол Софарма - таблетки 500мг х 20

1.4 лева
0 лева

Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрена, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менструални болки, възпаление на гърлото, както и за облекчаване на неразположението при висока температура и болки при простудни заболявания.

 

Коментари

От
2.11.16
До
30.11.16
SOPHARMA
Производител
Бургас , Банско , Благоевград , Варна , Видин , Габрово , Кюстендил , Белово , Пазарджик , Пещера (Пещера) , Плевен , Пловдив , Русе , София , Ботевград , Стара Загора