Публикация

Фк " Домлян " изигра първи мач след 30 години

Здравейте, приятели! Изключително съм доволен да ви съобщя, че воденият от мен състав на Фк " Домлян " с. Домлян изигра своят първи мач след 30 години без футбол в едноименното село.

В неделя 30.06.2019 година, моите момчета играха добре, зарадваха нашите фенове и показаха една добра игра като за първи мач.

Първият ни мач бе в с. Ведраре , община Карлово, област Пловдив, където гостувахме на местният Фк " Ведраре " в първа приятелска среща и за двата отбора, която е част от подготовката ни за първенството на Б - областна футболна група Пловдив - Север. На мача ни присъстваха 200 души от региона.

Отбора на с. Ведраре се завръща на терена след 3 годишно прекъсване.

В този мач отборът на Фк " Домлян " игра с червен екип, а отбора на Фк " Ведраре " в бяло, черно.

Играта и на двата отбора беше динамична и се получи един хубав мач с много положения и пред двете врати

Срещата завърши 2:2 в редовното време и моите момчета от ФК " Домлян " бяха по-точни при изпълнението на дузпи и взехме мача с 4:5.

Резултата от редовното време беше 2:2 и се движише в следният ред:

0:1 за Фк Домлян - Иван Балтов 30 мин

0:2 за Фк Домлян - Стоян Стоянов - 40 мин

Така, моите футболисти се оттеглиха на почивката с два гола аванс , през второто полувреме домакините от Фк " Ведраре " изравниха.

1:2 от Дузпа Рангел Павлов намали в 54 минута

2:2 отново Рангел Павлов в 70 минута.

След изпълнение на дузпи момчетата на Домлян, бяха по-точни и взеха мача.

След мача благодарих на момчета си, за добрата игра и раздаване на терена!